Pravidelné bohoslužby

Každou neděli máme od 9.30 bohoslužby. Průběh bývá různý, na začátku zpravidla zpíváme chvály, pak následuje Slovíčko pro děti, které po něm odcházejí na vlastní program do besídky.
Několik bratrů potom vyjadřuje, co prožívá s Bohem - buď přečte úsek z Bible, který ho oslovil, řekne zkušenost, modlí se.
Každou neděli máme lámání chleba (večeři Páně), při které si podáváme chleba a víno a připomínáme si, co pro nás znamená osoba Pána Ježíše Krista.
Poslední půlhodina je věnována kázání; každou neděli káže obvykle někdo jiný; rozvrh kázání najdete zde.
Zde si můžete stáhnout Průvodce pro svou první návštěvu (.pdf, formát A4, lze vytisknout po stránkách na konečný formát A6).

Maminky s malými dětmi

Maminky s malými dětmi i nastávající maminky se scházejí ve čtvrtek od 8.30-11.00; je to většinou volný program; jednou za čtrnáct dní zveme někoho na odbornou přednášku o zdraví, o vztazích... Pro chvíle, kdy chceme být samy bez dětí, máme ve vedlejší místnosti zajištěno hlídání. Máme fakt pěkné webové stránky.

Klubáč (mládež)

Mladí nedají dopustit na svůj Klubáč. Páteční setkávání mládežníků od 14 let. O program se stará "Mefo" se svým týmem: volné povídání u čaje, chvály (s kytarou, bubny...), vždycky nějaké slovo k zamyšlení, společenská hra, někdy film, občas opékání... .

Dorost

Páteční scházení dorostu (9-14 let). Nejvíc nás baví hry, pak hry a nakonec zase hry. Ale Peťa Řezníček se svým týmem nám zve hosty, připravuje pestřejší program, tahá nás na kola, do bazénu. A nejlepší je teď naše dorostová kapela, kterou vede Verda. Webové stránky máme zde.

Okno - sborový časopis

Jedná se o informační časopis, určený především pro členy sboru a jejich známé. Zatím se o něj staral Tomáš Pala. Hledá se nástupce. Technickou stránku zajišťuje Marek Pala. O časopis se můžete přihlásit zde.
Křesťanský sbor Vsetín